KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Ambient biznesi per qira ne Qender per 6 Euro/m2 bruto

Përshkrim i pronës

Jepet per qira ambient biznesi ne qender te Tiranes. Ambienti ndodhet ne Rrugen e Kavajes ne nje pallat te ri, me akses direkt ne rrugen kryesore. Pozicionuar ne katin e 2 dhe te 3 te godines me sip. 320m2, perkatesisht 200m2 ne katin e 2 dhe 120m2 ne katin e 3. Ambienti eshte pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Mund te jepen te ndare secili kat ose bashke te dy katet me shkalle te brendshme. Cmimi eshte 6 Euro/m2 ne muaj me tatimin e perfshire.

Detaje të pronës

  • Data:November 4, 2022
  • Lloji:Me Qira
Kontaktoni Agjentin

TĂ« Ngjashme