KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Ambient biznesi per qira ne Qender te Tiranes

Përshkrim i pronës

Jepet per qira ambient biznesi ne qender te Tiranes. Ambienti ndodhet buze Rruges se Kavajes ne nje godine 13 kateshe, dedikuar vetem per biznes, nga me prestigjozet ne zone. Ofrohet teresisht kati i 4 dhe i 5 i godines me sip. 1.050m2, perkatesisht 525m2 per kat. Ambienti eshte totalisht i investuar dhe i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Mund te jepen te ndare secili kat ose bashke te dy katet ne varesi te kerkeses. Cmimi eshte 16 Euro/m2 ne muaj me tatimin e perfshire.

Detaje të pronës

  • Data:November 4, 2022
  • Lloji:Me Qira
Kontaktoni Agjentin

TĂ« Ngjashme