KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Ambient zyrash per qira ne Bllok

Përshkrim i pronës

Jepet per qira ambient zyrash ne Bllok. Apartamenti ka siperfaqe 105 m2 dhe ka 4 ambiente pune. Ndodhet ne katin e dyte. Cmimi eshte 570 euro neto. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • SipĂ«rfaqa:105 m²
  • Dhoma:1
  • Data:December 5, 2022
  • Lloji:Me Qira
Kontaktoni Agjentin