KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Ambient zyrash per qira prane Sheshit Wilson

Siperfaqe
200

Përshkrim i pronës

Ambient zyrash per qira prane Sheshit Wilson. Ambienti ka siperfaqe 200 m2 dhe ndodhet ne katin 0. Cmimi eshte 1700 euro neto. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Data:December 15, 2022
  • Lloji:Me Qira
Kontaktoni Agjentin