KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament 2+1 ne shitje prane TEG

Dhoma gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi i pronës

Shitet apartament ne nje nga komplekset me te reja te zones, prane TEG. Apartamenti ka siperfaqe 119 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine ne ambient te perbashket, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Data:September 29, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje
Kontakto Agjentin