KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament 3+1 ne shitje te Kompleksi Dinamo

Dhoma gjumi
3
Tualete
2
Verande
1

Përshkrimi i pronës

Apartament ne shitje 3+1 te Kompleksi Dinamo. Apartamenti ka siperfaqe 240 m2 + 96 m2 verande dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande. Shitet i mobiluar. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni. 

Detaje të pronës

  • Data:December 14, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje

Komoditetet

Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme