KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament luksoz ne shitje te rruga e Kosovareve

Dhome gjumi
1
Tualet
1
Ballkon
1
Post parkimi
1

Përshkrimi i pronës

Apartament ne shitje 1+1 te rruga e Kosovareve. Apartamenti ka siperfaqe 72 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet i mobiluar si ne foto. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri ndertim i vitit 2021. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Data:October 24, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme