KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament ne shitje 1+1 te Kompleksi Magnet

Dhome gjumi
1
Tualet
1

Përshkrimi i pronës

Apartament ne shitje 1+1 te Kompleksi Magnet. Apartamenti ka siperfaqe 60.8 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e pare te nje prej ndertesave te reja te kompleksit. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Data:October 24, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje
Kontakto Agjentin