KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament ne shitje 1+1 te Shkembi Kavajes

Dhome gjumi
1
Tualet
1

Përshkrimi i pronës

Shitet apartament 1+1 te Shkembi Kavajes. Apartamenti ka siperfaqe 53 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati buze detit. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Data:November 15, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje
Kontakto Agjentin