KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament ne shitje 2+1 prane ATSH

Dhoma gjumi
2
Tualete
2
Ballkone
2

Përshkrimi i pronës

Prane ATSH, buze blv. Bajram Curri, shitet apartament 179 m2. Ndodhet ne katin e 4, te nje objekti te ri, pa ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine dhe ambient ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridor. Siperfaqja e madhe e ketij apartamenti, te jep mundesine e shfrytezimit ne menyra te ndryshme, si krijimi i nje dhome te trete lehtesisht pa nderhyrje ose ndarja ne 2 apartamente. Pervec vendndodhjes, pika me e forte e ketij apartamenti eshte se godina ku ndodhet eshte e organizuar ne vetem 1 apartament per kat, 6 apartamente ne total. Orientimi Jug-Lindje ben te mundur qe apartamenti te kete ndricim gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe shitet pjeserisht i mobiluar.

Detaje të pronës

  • Data:September 28, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme