KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament ne shitje 2+1 prane Ring Center

Dhoma gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi i pronës

Shitet apartament 2+1 te Zogu i Zi. Apartamenti ka siperfaqe 105 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, ambient ngrenie, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e 7 te pallatit i cili ndodhet shume prane Ring Center. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Data:October 5, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje
Kontakto Agjentin