KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament ne shitje 2+1 te 21 Dhjetori

Dhoma gjumi
2
Tualet
1

Përshkrimi i pronës

Shitet apartament 2+1 te 21 Dhjetori, prane kompleksit Magnet. Apartamenti ka siperfaqe 88 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te sapo perfunduar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Data:September 29, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje

Komoditetet

Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme