KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament ne shitje 2+1 te Fusha e Aviacionit

Dhoma gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi i pronës

Shitet apartament 2+1 te Ish Fusha e Aviacionit. Apartamenti ka siperfaqe 89.5 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ne ndertim. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Data:December 5, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje

Komoditetet

Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme