KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament ne shitje 2+1 te Liqeni i Thate

Dhoma gjumi
2
Tualet
1
Ballkone
2

Përshkrimi i pronës

Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Colombo, Liqeni i Thate. Apartamenti ka siperfaqe 124 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon, kuzhine dhe ambient ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira dhe te qeta te zones. Disponon certifikate pronesie dhe shitet i mobiluar.

Detaje të pronës

  • Data:September 28, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme