KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament ne shitje 2+1 te rruga Mine Peza

Dhoma gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi i pronës

Apartament ne shitje 2+1 te rruga Mine Peza. Ka siperfaqe 122 m2 dhe ndodhet ne katin e 3. Pallati eshte ne ndertim gje e cila jep mundesine per ta organizuar sipas deshires apartamentin. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Data:December 14, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje
Kontakto Agjentin