KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In
Dhoma gjumi
3
Tualete
2
Ballkone
2

Përshkrimi i pronës

Apartament ne shitje 3+1 ne Bllok. Apartamenti ka siperfaqe 137.5 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katet e larta te pallatit dhe ka nje pamje te lire te Tiranes. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar (kuzhina, sistem ngrohje, parket) dhe aktualisht eshte i dhene me qira per zyra me cmimin 1500 euro/muaj.

Detaje të pronës

  • Data:December 14, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme