KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament ne shitje 3+1 te Blloku Gintash

Dhoma gjumi
3
Tualete
2

Përshkrimi i pronës

Apartament ne shitje 3+1 te Blloku Gintash ne Laprake. Eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 depo. Ndodhet ne katin e 6 te pallatit. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Data:December 19, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje
Kontakto Agjentin