KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament ne shitje 3+1 te Kopshti Zoologjik

Dhoma gjumi
3
Tualete
2
Ballkon
1

Përshkrimi i pronës

Apartament ne shitje 3+1+2 te Kopshti Zoologjik. Apartamenti ka siperfaqe 144 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Aktualisht njera nga dhomat eshte kthyer ne kuzhine me vehte nga salloni. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Data:December 5, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme