KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament ne shitje prane Toptanit

Dhoma gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi i pronës

Shitet apartament ne qender te Tiranes, prane Toptanit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati me ashensor. Ka siperfaqe 118 m 2 dhe eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, ambient ngrenie, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Data:October 5, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme