KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament per qira 1+1 te Joy Residence

Dhome gjumi
1
Tualet
1
Ballkon
1

Përshkrim i pronës

Jepet apartament per qira 1+1 te Kompleksi Joy Residence. Apartamenti ka siperfaqe 94 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine ne nje ambient te perbashket, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Post parkimi me cmim ekstra. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • SipĂ«rfaqa:94 m²
  • Dhoma:1
  • Tualet:1
  • Data:October 12, 2022
  • Lloji:Me Qira
Kontaktoni Agjentin

TĂ« Ngjashme