KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament per qira 1+1 te kompleksi Joy Residence

Dhoma
1
Tualet
1
Ballkon
1
Post parkimi
1

Përshkrim i pronës

Ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, prane TEG, jepet per qira super apartament 1+1 ne kompleksin “Joy Residence”. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine dhe ambient ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka nje mobilim luksoz dhe rezidenca ku ndodhet eshte nje nga me te preferuarat e zones, e cila ofron qetesi dhe siguri maksimale. Post parkimi i perfshire ne cmim.

Detaje të pronës

  • Dhoma:1
  • Tualet:1
  • Data:September 28, 2022
  • Lloji:Me Qira
Kontaktoni Agjentin

TĂ« Ngjashme