KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament per qira 1+1 te Rruga e Barrikadave

Dhoma gjumi
1
Tualet
1

Përshkrim i pronës

Apartament per qira 1+1 te Rruga e Barrikadave. Apartamenti ka siperfaqe 60 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Jepet per qira bosh. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • SipĂ«rfaqa:60 m²
  • Dhoma:1
  • Tualet:1
  • Data:November 7, 2022
  • Lloji:Me Qira
Kontaktoni Agjentin