KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament per qira 2+1 ne Myslym Shyr

Dhoma gjumi
2
Tualete
2

Përshkrim i pronës

Apartament per qira 2+1 te rruga Myslym Shyri. Apartamenti ka siperfaqe 85 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • SipĂ«rfaqa:85 m²
  • Dhoma:2
  • Tualet:2
  • Data:November 25, 2022
  • Lloji:Me Qira
Kontaktoni Agjentin

TĂ« Ngjashme