KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament per qira 2+1+ post parkimi te Joy Residene

Dhoma gjumi
2
Tualete
2
Post parkimi
1

Përshkrim i pronës

Super apartament per qira te kompleksi Joy Residence. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine ne nje ambient te perbashket, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ka nje mobilim luksoz dhe rezidenca ku ndodhet eshte nje nga me te preferuarat e zones, e cila ofron qetesi dhe siguri maksimale. Post parkimi i perfshire ne cmim.

Detaje të pronës

  • Dhoma:2
  • Tualet:2
  • Data:October 27, 2022
  • Lloji:Me Qira
Kontaktoni Agjentin

TĂ« Ngjashme