Kërko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament per qira 2+1 te Joy Residence

Dhoma gjumi
2
Tualete
2
Ballkone
2

Përshkrim i pronës

Ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, prane TEG, jepet me qira apartament 2+1 te kompleksi Joy Residence. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe 120 m2, i organizuar ne sallon dhe kuzhine  ne nje ambient te perbashket me dalje ne oborr, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Oborri prej 50 m2 eshte aseti me i madh i ketij apartamenti pasi te jep ndjesine e jeteses ne nje vile. Mobilimi luksoz dhe rezidenca e qete dhe e sigurt ku ndodhet apartamenti jane pikat e tjera te forta te tij. Posti i parkimit eshte i perfshire ne cmim.

Detaje të pronës

  • Sipërfaqa:120 m²
  • Dhoma:2
  • Tualet:2
  • Data:September 28, 2022
  • Lloji:Me Qira
Kontaktoni Agjentin

Të Ngjashme