KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament per qira 2+1+2 prane Ring Center

Dhoma gjumi
2
Tualete
2
Ballkon
1

Përshkrim i pronës

Jepet apartament per qira 2+1 te Zogu i Zi, prane Ring Center. Apartamenti ka siperfaqe 105 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine ne ambient te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • SipĂ«rfaqa:105 m²
  • Dhoma:2
  • Tualet:2
  • Data:October 20, 2022
  • Lloji:Me Qira

Komoditetet

Kontaktoni Agjentin

TĂ« Ngjashme