KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament per qira 2+1+2+post parkimi

Dhoma gjumi
2
Tualete
2
Post parkimi
1

Përshkrim i pronës

Apartament 2+1+2 tualete me post parkmi per qira prane Stacionit te Trenit. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me ashensor. Posti i parkimit eshte i perfshire ne cmim. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Dhoma:2
  • Tualet:1
  • Data:November 2, 2022
  • Lloji:Me Qira
Kontaktoni Agjentin

TĂ« Ngjashme