KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament per qira 3+1 te Joy Residence

Dhoma gjumi
3
Tualete
2
Ballkone
2
Poste parkimi
3

Përshkrim i pronës

Jepet apartament per qira ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, prane TEG, ne kompleksin Joy Residence. Apartamenti ka siperfaqe 204 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon, kuzhine dhe ambient ngrenie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkone. Ne cmim jane te perfshira edhe 3 poste parkimi. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • SipĂ«rfaqa:204 m²
  • Dhoma:3
  • Tualet:2
  • Data:September 29, 2022
  • Lloji:Me Qira
Kontaktoni Agjentin

TĂ« Ngjashme