KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament per qira 3+1 te Pazari i Ri

Dhoma gjumi
3
Tualete
2
Poste parkimi
2

Përshkrim i pronës

Apartament per qira 3+1+2 te Pazari i Ri. Apartamenti ka siperfaqe 135 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Jepet me qira bosh si ne foto. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor. Ne cmim ka te perfshira edhe 2 poste parkimi. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • SipĂ«rfaqa:135 m²
  • Dhoma:3
  • Tualet:2
  • Data:November 9, 2022
  • Lloji:Me Qira
Kontaktoni Agjentin

TĂ« Ngjashme