KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Duplex per qira te kompleksi Mandarine Drive

Dhoma gjumi
3
Tualete
2
Poste parkimi
2

Përshkrim i pronës

Jepet per qira apartament duplex te nje nga komplekset me te reja dhe te mira te zones, Mandarine Drive. Apartamenti eshte i organizuar ne dy kate dhe perkatesisht ne katin e pare ndodhet salloni, kuzhina dhe ambienti i ngrenies dhe ne katin e dyte ndodhet 3 dhoma gjumi dhe dy tualete. Ky duplex luksoz dhe kompleksi ne te cilin ndodhet ju ofrojne nje jetese komode dhe te qete. Ne cmim jane te perfshire dhe 2 poste parkimi. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Dhoma:3
  • Tualet:2
  • Data:September 29, 2022
  • Lloji:Me Qira
Kontaktoni Agjentin

TĂ« Ngjashme