Kërko...

Currency: EUR

Sign In
Metra
65
Kate
2
Tualet
1

Përshkrim i pronës

Jepet dyqan per qira ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane Coin. Dyqani ka siperfaqe 65 m2 dhe eshte i organizuar ne dy kate. Pozicionimi buze rruges kryesore dhe fasada e madhe e bejne te pershtatshem per cdo lloj biznesi. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Sipërfaqa:65 m²
  • Tualet:1
  • Data:October 19, 2022
  • Lloji:Me Qira

Komoditetet

Kontaktoni Agjentin