KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Lokal ne shitje ne rrugen Irfan Tomini

Përshkrimi i pronës

Shitet lokal ne rrugen Irfan Tomini, mbrapa karburant Kastrati. Lokali ka siperfaqe brenda 100 m2 dhe 150 m2 verande. Shitet i investuar dhe funksional per pune. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Data:October 28, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje
Kontakto Agjentin