KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Apartament ne shitje 2+1 te Kompleksi Colombo

Dhoma
2

Përshkrimi i pronës

Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Colombo. Apartamenti ka siperfaqe 136 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 4 te nje prej komplekseve me te mira te zones. Pamja e liqenit te shoqeron ne te gjitha ambientet e apartamentit. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Data:July 13, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje
Kontakto Agjentin