KĂ«rko...

Currency: EUR

Sign In

Vile ne shitje ne Selite

Siperfaqe trualli
315
Siperfaqe ndertimi
160

Përshkrimi i pronës

Vile ne shitje ne Selite. Vila ka siperfaqe trualli 315 m2 dhe siperfaqe ndertimi 160 m2 dhe eshte e organizuar ne 2 kate. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detaje të pronës

  • Data:December 15, 2022
  • Lloji:NĂ« Shitje

Komoditetet

Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme